9911121

۱۱۸پروژه در حوزه توزیع برق مازندران به بهره برداری می رسد

۱۱۸پروژه در حوزه توزیع برق مازندران به بهره برداری می رسد

 مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران از بهره برداری ۱۱۸ پروژه با اعتبار ۲۲۱ میلیارد و ۴۳۲ میلیون ریال خبر داد.

دکتر فرامرز سپری گفت : این پروژه شامل کاهش تلفات، مقاوم سازی شبکه، رینگ و توسعه فیدر، مرمت روستایی، اصلاح و بهینه سازی و توسعه و احداث شبکه های توزیع برق می باشد .

وی افزود : در این ایام ، درامور برق سوادکوه ۱۸ پروژه ، امور برق جنوب بابل  و میاندرود هر کدام ۱۱ پروژه ، امور برق جنوب ساری  و آمل شرق هر کدام ۱۰ پروژه ،در فریدونکنار ۹ پروژه ،در بابلسر ۷ پروژه ، در جویبار ۶ پروژه ، در امیر کلا و بهشهر هر کدام ۵ پروژه ، در امور برق شمال بابل و شمال ساری هر کدام ۴ پروژه ، در امور برق قائمشهر و نکا هر کدام ۳ پروژه در امور برق گلوگاه ۲پروژه  و در سوادکوه شمالی یک پروژه  به بهره برداری می رسد .

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران  خاطرنشان کرد: برای بهره برداری از این پروژه ها تعداد ۵۴ دستگاه پست هوایی با ظرفیت ۷ هزار و ۸۰۵ کیلوولت آمپر  نصب و ۴۵ کیلومتر شبکه فشار متوسط و حدود ۵۱ کیلومتر شبکه فشار ضعیف احداث شده است .

وی طول خطوط فشار متوسط حوزه توزیع برق مازندران را ۱۳ هزار و ۵۰  کیلومتر و طول خطوط فشار ضعیف نیز ۱۷ هزار  و ۳۸۵ کیلومتر عنوان و تصریح کرد : تعداد پستهای توزیع برق مازندران نیز ۳۴ هزار و ۵۷۰ دستگاه با ظرفیت ۴ هزار و ۳۳۳ مگا ولت آمپر می باشد .

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

 

مطالب اخیر